0944 265 338

info@onlineparfum.sk

BLOG

5 tipov, aby Vám parfum vydržal čo najdlhšie

Vyrazíte ráno do práce, na sebe obľúbený parfum a tešíte sa na svoj voňavý deň. Avšak už pred obedom máte pocit, akoby parfum vyprchal a Vy si musíte naniesť ďalšiu dávku. Preto so sebou vždycky nosíte celý flakón, čo je značne nepraktické a nepohodlné. Existuje však pár spôsobov, ako sa vyprchaniu parfumu vyhnúť a užívať si svoju „voňavú auru“ po celý deň.


1. Správne miesta
Viac než tretina žien nanáša parfum v prehnaných množstvách na jediné miesto a tým je krk. V skutočnosti však nejde o to, koľko parfumu na seba nanesiete. Omnoho dôležitejšie je aplikovať ho na viaceré miesta, kde je výrazný pulz a prúdenie krvi. Je to hlavne zápästie, šija, tesne za ušami, ohyby rúk, podkolenie a lýtka. Tieto miesta sú na tele najteplejšie a „zahrievaná“ vôňa sa do okolia odparuje rýchlejšie.

 

2. Užitočná hydratácia
Možno ste sa doteraz pred nanášaním parfumu vyhýbali natieraniu tela. V skutočnosti sa práve to odporúča. Či už používate telové mlieko, olej alebo mastný krém, olejové zložky na Vašej pokožke udržia vôňu a parfum omnoho dlhšie.
Suchá pokožka nie je pre nanášanie vône dobrý základ. Urobte si z toho ranný rituál a Vaša pokožka sa Vám určite odmení. Nezabúdajte používať iba neparfumovanú hydratačnú kozmetiku, aby sa vône navzájom nepotláčali alebo nevytvárali nevhodnú kombináciu.

 

3. Šikovné načasovanie
Nanesiete si parfum a hneď potom sa obliekate? Chyba. Týmto spôsobom si väčšinu esencie prakticky zotriete a účinok na Vašej koži bude minimálny. Doprajte parfumu, aby prenikol a vsiakol do ďalšej vrstvy Vašej kože.
Ideálne je naniesť si ho hneď ako vyjdete z horúcej sprchy. Cez otvorené póry parfum prenikne raketovou rýchlosťou a okamžite sa rozvinie.

 

4. Vhodná aplikácia
Aby sa parfum rozvinul pri každom Vašom pohybe, je skvelé dostať ho do vlasov. V žiadnom prípade ho však nestriekajte priamo. Alkoholové zložky by mali za následok vysušovanie a zhoršenie kvality vlasov. Namiesto toho nastriekajte malé množstvo na kefu alebo hrebeň a prečešte ním ideálne ešte vlhké vlasy. S každým závanom vetra tak bude okolie omámené Vašou vôňou.

 

5. Rýchla pomoc
Občas nastanú situácie, kedy bude nutné parfum oživiť. Napríklad po športovaní a následnej sprche, alebo pri pobyte na kúpalisku, či kdekoľvek pri vode. Aby ste zbytočne svoj flakónik neprenášali a nevystavovali slnku a otrasom v kabelke, máme pre Vás užitočný trik.
Nastriekajte si ráno parfum na jeden či dva vatové tampóniky a tie zabaľte do mikroténového vrecúška. Počas dňa si ich pohodlne vyberiete a potriete nimi zmienené pulzné body. Budete sa cítiť znova sviežo a neodolateľne.

 

Veríme, že naše tipy napomôžu tomu, aby ste si svoj obľúbený parfum užívali po celý deň. Ak ste ten svoj pravý ešte nenašli, pozrite sa, ktoré parfumy majú naši klienti v najväčšej obľube. Možno tam objavíte naozaj výnimočnú vôňu, ktorá sa stane Vaším voňavým spoločníkom pre nasledujúce mesiace či dokonca roky...


Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


 
 


Tipy a triky pre svieže vône tohto leta
Tipy a triky pre svieže vône tohto leta

18.07.2018 17:18:04

Letná dovolenka za dverami a Vy ešte nemáte vybraný nový svieži parfum? Nezúfajte. Prinášame Vá...

Prečítajte si viac
Nabite sa explóziou jarných vôní!!!
Nabite sa explóziou jarných vôní!!!

07.05.2018 10:28:16

Jar, si srdečne vítaná! Milé dámy, je najvyšší čas vytiahnuť zo šatníka kvetinové vzory, diev...

Prečítajte si viac
Dolce & Gabbana – značka, ktorú musíte vyskúšať!
Dolce & Gabbana – značka, ktorú musíte vyskúšať!

13.04.2018 11:50:50

     Čím by bol svet bez ikonickej talianskej značky Dolce & Gabbana? Možno by to bolo smutné ...

Prečítajte si viac

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK