DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 150 €

info@onlineparfum.sk

0944 265 338

BLOG

5 tipov, aby Vám parfum vydržal čo najdlhšie

Vyrazíte ráno do práce, na sebe obľúbený parfum a tešíte sa na svoj voňavý deň. Avšak už pred obedom máte pocit, akoby parfum vyprchal a Vy si musíte naniesť ďalšiu dávku. Preto so sebou vždycky nosíte celý flakón, čo je značne nepraktické a nepohodlné. Existuje však pár spôsobov, ako sa vyprchaniu parfumu vyhnúť a užívať si svoju „voňavú auru“ po celý deň.


1. Správne miesta
Viac než tretina žien nanáša parfum v prehnaných množstvách na jediné miesto a tým je krk. V skutočnosti však nejde o to, koľko parfumu na seba nanesiete. Omnoho dôležitejšie je aplikovať ho na viaceré miesta, kde je výrazný pulz a prúdenie krvi. Je to hlavne zápästie, šija, tesne za ušami, ohyby rúk, podkolenie a lýtka. Tieto miesta sú na tele najteplejšie a „zahrievaná“ vôňa sa do okolia odparuje rýchlejšie.

 

2. Užitočná hydratácia
Možno ste sa doteraz pred nanášaním parfumu vyhýbali natieraniu tela. V skutočnosti sa práve to odporúča. Či už používate telové mlieko, olej alebo mastný krém, olejové zložky na Vašej pokožke udržia vôňu a parfum omnoho dlhšie.
Suchá pokožka nie je pre nanášanie vône dobrý základ. Urobte si z toho ranný rituál a Vaša pokožka sa Vám určite odmení. Nezabúdajte používať iba neparfumovanú hydratačnú kozmetiku, aby sa vône navzájom nepotláčali alebo nevytvárali nevhodnú kombináciu.

 

3. Šikovné načasovanie
Nanesiete si parfum a hneď potom sa obliekate? Chyba. Týmto spôsobom si väčšinu esencie prakticky zotriete a účinok na Vašej koži bude minimálny. Doprajte parfumu, aby prenikol a vsiakol do ďalšej vrstvy Vašej kože.
Ideálne je naniesť si ho hneď ako vyjdete z horúcej sprchy. Cez otvorené póry parfum prenikne raketovou rýchlosťou a okamžite sa rozvinie.

 

4. Vhodná aplikácia
Aby sa parfum rozvinul pri každom Vašom pohybe, je skvelé dostať ho do vlasov. V žiadnom prípade ho však nestriekajte priamo. Alkoholové zložky by mali za následok vysušovanie a zhoršenie kvality vlasov. Namiesto toho nastriekajte malé množstvo na kefu alebo hrebeň a prečešte ním ideálne ešte vlhké vlasy. S každým závanom vetra tak bude okolie omámené Vašou vôňou.

 

5. Rýchla pomoc
Občas nastanú situácie, kedy bude nutné parfum oživiť. Napríklad po športovaní a následnej sprche, alebo pri pobyte na kúpalisku, či kdekoľvek pri vode. Aby ste zbytočne svoj flakónik neprenášali a nevystavovali slnku a otrasom v kabelke, máme pre Vás užitočný trik.
Nastriekajte si ráno parfum na jeden či dva vatové tampóniky a tie zabaľte do mikroténového vrecúška. Počas dňa si ich pohodlne vyberiete a potriete nimi zmienené pulzné body. Budete sa cítiť znova sviežo a neodolateľne.

 

Veríme, že naše tipy napomôžu tomu, aby ste si svoj obľúbený parfum užívali po celý deň. Ak ste ten svoj pravý ešte nenašli, pozrite sa, ktoré parfumy majú naši klienti v najväčšej obľube. Možno tam objavíte naozaj výnimočnú vôňu, ktorá sa stane Vaším voňavým spoločníkom pre nasledujúce mesiace či dokonca roky...Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiaden komentár.


Komentáre môžu pridávať iba registrovaní používatelia.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK