DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 150 €

info@onlineparfum.sk

0944 265 338

BLOG

Keira Knightley ako neskrotná zvodkyňa reklamnej kampane Chanel

Už je to takmer 7 rokov, odkedy bola britská herečka Keira Knightley vybratá pre stelesnenie parfumu značky Chanel Coco Mademoiselle, ktorý je podobne ako ona sama hravý a intenzívny, nezabudnuteľný a nepredvídateľný. Podmanivý reklamný shot, v ktorom Keira stelesňuje zvodnú „Mademoiselle“ sa Vám okamžite vkradne pod kožu.


Herečka vystupuje v roli ženy, ktorá presne vie, čo chce a nebojí sa to dosiahnuť originálnymi prostriedkami.

 coco mademoiselle

 

Divákov možno prekvapí, že navzdory svojej krehkosti stelesňuje protipól mužskému svetu a skvele sa vyníma ako neohrozená jazdkyňa na motorke, vyzbrojená vôňou Coco Mademoiselle. Po divokom závode na križovatke dorazí Keira v skvele ušitom béžovom kostýmku do fotografického ateliéru. Tu sa stávame svedkom vášnivého a nesporne erotického náboja medzi fotografom Mariom Testinom a Keirou. 

coco mademoiselle coco mademoiselle

 

Vo chvíli, keď napätie medzi aktérmi vrcholí a všetci očakávajú vášnivé vzplanutie, necháva Keira roztúženého spoločníka samotného a neskrotne uteká otvoreným oknom. Celé video si môžete pozrieť práve tu. Známy režisér Joe Wright, ktorý s Keirou natočil napríklad film Pokánie si pre pozadie klipu zvolil symbolicky pieseň „It’s a man’s world“, ktorú naspieval Joss Stone. 

coco mademoiselle coco mademoiselle

 

Parfum Coco Mademoiselle si okamžite získal pozornosť širokej verejnosti a čoskoro sa stal najpredávanejším parfumom značky Chanel. Táto zmyselná vôňa Vás omámi už pri prvom dotyku s Vašou pokožkou. V úvodu pocítite svieže tóny citrusového ovocia, ktoré je skvele doplnené opojným ylang-ylang a sladný vanilkový záver s jemným pačuli bude neopakovateľným zážitkom pre Vaše zmysly.

Buďte iná, buďte originálna a žensky zvodná s parfumom Coco Mademoiselle alebo s inou zmyselnou vôňou značky Chanel...Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiaden komentár.


Komentáre môžu pridávať iba registrovaní používatelia.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK