0944 265 338

info@onlineparfum.sk

BLOG


Parfumy, ktoré u nás môžete zakúpiť zabezpečujeme iba od dodávateľov certifikovaných výrobcov. Táto skutočnosť znemožňuje, aby Vám bol dodaný tovar v zlej kvalite, alebo neoriginálny tovar. Parfumy, ktoré nájdete v našej ponuke, sú od rovnakých dodávateľov ako výrobky v kamenných obchodoch.

Kúpiť parfum na internete je jednoduché a bezpečné

Aj parfum je iba výrobok
Aj napriek tomu je potrebné brať do úvahy, že parfum je výrobok ako akýkoľvek iný a môže sa uňho objaviť vada takisto ako u iných produktov. Medzi najčastejšie vady patria problémy s rozprašovačom, kedy parfum nestrieka vôňu tak, ako by mal. Druhou najčastejšou vadou je „netesnosť“, kedy sa do flakónu dostane vzduch a vôňa, ľudovo povedané, zvetrá. Takáto vôňa potom nevonia tak, ako by mala a zákazník môže dostať pocit, že vôňa nie je originálna alebo je menej kvalitná.
Medzi menej časté problémy potom patrí aj napr. zmena farby. Pri výrobe parfumov sa používajú špeciálne farbivá, ktoré môžu meniť farbu. Typické je to pre vône značky Thierry Mugler. Výrobca o tomto probléme vie, no zmenu pri výrobe zatiaľ neučinil.

Reformulácia parfumov
Jedným z dôvodov, prečo môže vôňa voňať inak, než ste zvyknutý, je aj tzv. reformulácia. O čo ide? Niekedy výrobca sám od seba mierne upraví zloženie vône a nedá o tom nikomu vedieť – ani distribútorom, ani predajcom, ani zákazníkom. Parfum sa stále predáva v rovnakom obale, s rovnakým názvom, ale zloženie je mierne upravené. Môže sa tak stať, že po určitú dobu sú na trhu obe verzie, pôvodná aj upravená a Vy si kúpite už novú verziu, ktorá vonia trošku inak než tá, ktorú máte doma. Nejde pritom o vadu.

Jedna vôňa z rôznych kútov sveta
Odlišnosti vo vôňach môžu byť spôsobené aj tým, že niektorí výrobcovia určité parfumy upravujú podľa toho, pre aký trh sú určené. Vôňa má teda mierne odlišné zloženie v závislosti od toho, či je určená pre Európu, Ameriku alebo arabské krajiny. Flakón je rovnaký, parfum má rovnaký názov, ale opäť môže voňať trošku odlišne.

Svet parfumov je krásne voňavý a Vy si môžete vďaka internetovým predajcom vybrať z tisícky vôní z celého sveta. Komfortne z domova, kedykoľvek sa Vám zachce a za ceny, ktoré sú viac ako príjemné. Nakupovanie parfumov na internete je navyše nielen bezpečné, ale aj jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.
ZDROJ: http://blog.pricemania.sk/nakupujeme-online/25-kupit-parfum-na-internete-je-jednoduche-a-bezpecne


Tipy a triky pre svieže vône tohto leta
Tipy a triky pre svieže vône tohto leta

18.07.2018 17:18:04

Letná dovolenka za dverami a Vy ešte nemáte vybraný nový svieži parfum? Nezúfajte. Prinášame Vá...

Prečítajte si viac
Nabite sa explóziou jarných vôní!!!
Nabite sa explóziou jarných vôní!!!

07.05.2018 10:28:16

Jar, si srdečne vítaná! Milé dámy, je najvyšší čas vytiahnuť zo šatníka kvetinové vzory, diev...

Prečítajte si viac
Dolce & Gabbana – značka, ktorú musíte vyskúšať!
Dolce & Gabbana – značka, ktorú musíte vyskúšať!

13.04.2018 11:50:50

     Čím by bol svet bez ikonickej talianskej značky Dolce & Gabbana? Možno by to bolo smutné ...

Prečítajte si viac

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK