DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 150 €

info@onlineparfum.sk

0944 265 338

BLOG


OnlineParfum.sk patrí dlhodobo medzi najlepšie internetové obchody s parfémami a kozmetikou na našom trhu. Predstavuje značku, ktorú systematicky budujeme už päť rokov.

Okrem Slovenska prostredníctvom tejto značky pôsobíme aj v ďalších dvoch krajinách. Môžeme sa preto pochváliť desaťtisícmi spokojných zákazníkov doma aj v zahraničí.

Našim klientom ponúkame najlepšie ceny na trhu, široký sortiment tovaru, originálne značky a prvotriedny zákaznícky servis. Napriek tomu, že sú ceny na OnlineParfum.sk stabilne nízke, môžu naši zákazníci využiť aj vernostné zľavy a špeciálne akcie. Pre čo najvyšší komfort poskytujeme klientom rozličné možnosti platby a dopravy.

Tým, že dodávame parfémy len od distribútorov certifikovaných výrobcov, máte absolútnu istotu, že sa k vám dostane originálny tovar v najlepšej kvalite. Nakupovaním od nás tak získate rovnaké výrobky, ako pri kúpe v kamennom obchode. Navyše jednoducho, z pohodlia domova.

Eshop je vo vlastnícte spoloťnosti so sídlom v Šamoríne, kde sa zároveň nachádza aj výdajné miesto tovaru.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK