0944 265 338

info@onlineparfum.sk

BLOG

„Rozžhavené“ parfumy pre letnú sezónu 2017

   Konečne sme sa dočkali. Prísľub blížiaceho sa leta zaútočil na naše zmysly. Dni sa kúpu v slnečnej žiarivosti a my netrpezlivo čakáme na prvú horúcu letnú noc. Tak ako v týchto dňoch meníme svoj šatník, mali by sme zmeniť i svoj obľúbený parfum. Naša koža a jej chemické zloženie sa počas leta mení a parfum, ktorý nám doteraz sedel, sa zrazu zdá byť ťažký a nevhodný. Nadišiel ten najvhodnejší čas zaobaliť sa do vône, ktorá evokuje leto a jeho zmyselný náboj. 

Vybrali sme pre Vás zoznam tých najintenzívnejších vôní, aby ste sa toto leto toto cítili naozaj výnimočne...

1. Jennifer Lopez Live Luxe
Čo by lepšie evokovalo leto ako ohnivé rytmy tanca a vášnivá latino diva Jennifer Lopez. Jej vôňa Live Luxe oslavuje temperament a divoký rytmus. Je svieža a podmanivá, rovnako ako romantická letná láska.

lopez

2. Versace Bright Crystal
Jasný a vzdušný, ako letné ráno. Takto by sa opísať tento ružový koktail vôní, v ktorom sa miešajú tóny magnólie a lotosového kvetu. Než ráno vyrazíte na pláž, táto vôňa Vás určite príjemne naladí.

versace bright crystal


3. Chanel Coco Noir
Nekonečné noci plné hviezd a vône ruží. Zmyselnosť parfumu od Coco Chanel bude navždy spomienkou na magické okamihy tohto leta. Pižmo a vanilka sa spája so santalovým drevom a vytvára tak magickú orientálnu kombináciu, ktorá omámi Vaše zmysly.

coco

4. Ralph Lauren Big Pony 3 Green Man
Kolekcia pre mužov Big Pony je skvelým povzbudením pre horúce letné dni. Osviežujúci závan limetky a dubového machu spôsobuje prílev energie ako čerstvý letný vánok. Mužom dodá chlapčenský šarm a rafinovanú omamnosť schovanú v športovom prevedení.

Ralph Lauren Big Pony 3 Green Man

 

5. Gucci Flora By Gucci
Čo viac pripomína a zosobňuje leto ako nekonečné záhony rozkvitnutých kvetov. V tejto kolekcii nájdete rozkvitnutú ružu a vzácny kvet osmantus, rastúci v Číne. Originálna a absolútne odlišná od ostatných kvetinových vôní.

Gucci Flora By Gucci


6. Hubo Boss Orange Man
Ani značka Hugo Boss neodolala letnému poblázneniu. Páni si určite zamilujú tento osviežujúci letný koktail, ktorý je inspirovaný spontánnosťou a mladistvou vášnivosťou. Závan mäty a muškátového kvetu pripomína bezstarostné letné posedenia v kruhu priateľov.

Hubo Boss Orange Man

7. Kenzo Flower by Kenzo
Prepojenie čiernych ríbezlí a bulharských ruží prekypuje zvodnosťou a originalitou. Podtrhuje ženskú krehkosť a zmyselnosť. Bude Vaším oddaným sprievodcom počas hravých výletov a letných dobrodružstiev. S touto vôňou budete vždy svieža a pôvabná.

Kenzo Flower by Kenzo


Akýkoľvek parfum si pre toto leto zvolíte, noste ho spolu s úsmevom na tvári a bude to skvelá kombinácia. Prajeme Vám krásne letné dni plné odpočinku, nekonečného slnenia a nezabudnuteľných zážitkov.

 


Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


 
 


Tipy a triky pre svieže vône tohto leta
Tipy a triky pre svieže vône tohto leta

18.07.2018 17:18:04

Letná dovolenka za dverami a Vy ešte nemáte vybraný nový svieži parfum? Nezúfajte. Prinášame Vá...

Prečítajte si viac
Nabite sa explóziou jarných vôní!!!
Nabite sa explóziou jarných vôní!!!

07.05.2018 10:28:16

Jar, si srdečne vítaná! Milé dámy, je najvyšší čas vytiahnuť zo šatníka kvetinové vzory, diev...

Prečítajte si viac
Dolce & Gabbana – značka, ktorú musíte vyskúšať!
Dolce & Gabbana – značka, ktorú musíte vyskúšať!

13.04.2018 11:50:50

     Čím by bol svet bez ikonickej talianskej značky Dolce & Gabbana? Možno by to bolo smutné ...

Prečítajte si viac

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK