0944 265 338

info@onlineparfum.sk

BLOG

Very Irresistible Electric Rose

Very Irresistible Electric RoseGivenchy je francúzska značka parfumov, založená 1952 grófom Hubertom de Givenchy. Svojureputáciu si získala príznačnou kombináciou francúzskej elegancie a amerického kúzla, stelesnenou v herečke Audrey Hepburn. Givenchy vytvoril herečke aj jej jedinečný šatník. Od roku 1987 je značka súčasťou nadnárodného komglomerátu LVMH, zaoberajúceho sa luxusným tovarom.

 
Značka na jar roku 2012 vyšla na trh s dámskou vôňou Very Irresistible Electric Rose, ktorá je prezentovaná ako nová edícia pôvodného parfému Very Irresistible z roku 2003. Nový parfum od Givenchy sa nesie v prevahe kvetinových vôní a inšpirovaný je čistým rock n rollom. Odzrkadľuje súčasné trendy a špeciálne je určený pre príťažlivé a nepredvídateľné ženy.

Parfum v sebe dômyselne kombinuje myšlienku rebelstva s podpisom elegancie značky výrobcu. Počiatočná úroveň parfému začína sviežimi vôňami čučoriedky, citrónovej verbény a bazalky. Prvý dotyk s vôňou bude nositelke pripomínať pohladenie, osvieženie, opantané do arómy slivkového koláča a cukrovej vaty. Srdcu voňavky jednoznačne dominuje ruža, premiešaná s anízom a zelenou fialkou. V základnej úrovni sa objavuje cédrové drevo a pižmo. Voňavka je sladká, no nie detská, o čo sa postarali citrusy a pižmo. Napriek názvu parfumu nečakajte nič elektrizujúce, skôr komfortnú, veselú a uvoľňujúcu vôňu.
 
Tvárou reklamnej kampane pre Electric Rose sa stala Liv Tyler. Televízny reklamný spot je postavený na jej interpretácii piesne od INXS „Need You Tonigt“, ktorá je zároveň aj jej peváckym debutom.
 
 Vôňa sa predáva v štíhlom bielom až transparentnom flakóne a v škatuľke dekorovanej tetovaním v tvare ruží. Na trhu je dostupná v objeme 50 a 75 ml.

Vrchné tóny:
citrón, bazalka, citrónová verbéna a čučoriedka
Stredné tóny:
ruža, aníz, fialka, marhuľa
Základné tóny:
cédrové drevo a pižmo
Jemná vôňa na pokožke ostane aj zhruba po siedmych hodinách po aplikovaní. (doba môže kolísať kvôli individuálnym vlastnostiam pokožky)

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


 
 


Tipy a triky pre svieže vône tohto leta
Tipy a triky pre svieže vône tohto leta

18.07.2018 17:18:04

Letná dovolenka za dverami a Vy ešte nemáte vybraný nový svieži parfum? Nezúfajte. Prinášame Vá...

Prečítajte si viac
Nabite sa explóziou jarných vôní!!!
Nabite sa explóziou jarných vôní!!!

07.05.2018 10:28:16

Jar, si srdečne vítaná! Milé dámy, je najvyšší čas vytiahnuť zo šatníka kvetinové vzory, diev...

Prečítajte si viac
Dolce & Gabbana – značka, ktorú musíte vyskúšať!
Dolce & Gabbana – značka, ktorú musíte vyskúšať!

13.04.2018 11:50:50

     Čím by bol svet bez ikonickej talianskej značky Dolce & Gabbana? Možno by to bolo smutné ...

Prečítajte si viac

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK